Staramy się cały czas rozszerzać ofertę i udoskonalać nasze usługi z zakresu mechaniki i diagnostyki samochodów osobowych oraz motocykli. Jesteśmy profesjonalistami, którym zależy na zadowoleniu wszystkich klientów, dlatego oferujemy liczne udogodnienia takie jak gwarancja na naprawę czy promocje dla stałych klientów.

Diagnostyka samochodów osobowych

Diagnostyka jest konieczna, kiedy kupujesz używany samochód, ale również wtedy, gdy masz wrażenie, że coś nie działa prawidłowo w aucie, z którego aktualnie korzystasz. Przeprowadzamy diagnostykę komputerową silników, układu kierowniczego i zawieszenia. Szeroka wiedza wspierana przez zaawansowane programy komputerowe pozwala nam wykryć niemal każdą usterkę.

Naprawy

Wykonujemy naprawy samochodów osobowych i motocykli. Podejmujemy się reperowania niemal wszystkich elementów konstrukcyjnych tych pojazdów. Prowadzimy serwis klimatyzacji, naprawiamy hamulce i reperujemy elementy układu napędowego. Posiadamy szeroki asortyment części zamiennych, dlatego większość zniszczonych podzespołów wymieniamy w dniu, w którym oddasz samochód do naprawy.

Badania powypadkowe

Miałeś stłuczkę i zastanawiasz się, czy Twój samochód jest w pełni sprawny? W naszym warsztacie przeprowadzamy szczegółowe badania powypadkowe, ustawiamy zbieżność kół i sprawdzamy sprawność elementów zawieszenia. Jeśli okaże się, że samochód wymaga napraw albo wymiany niektórych części, poinformujemy Cię o tym telefonicznie. Nie zaczynamy pracy bez skonsultowania zakresy napraw z użytkownikiem pojazdu.

Badania techniczne

Przeprowadzamy okresowe badania techniczne samochodów osobowych. Sprawdzamy działanie wszystkich układów i drukujemy raport z wynikiem badania. Przed kontrolą pojazdu dezynfekujemy go i korzystamy z procedur, które pozwalają ograniczyć do minimum kontakt z diagnostą.